LeoN61...
Вівторок, 18.06.2019, 23:51:25
Меню сайту
Категорії розділу
Наука/Технології [7]
Новини техніки, науки.
Ігри [6]
Ігроманія, та її новинки.
Світ [6]
Новини зі всього світу.
Новини сайту [4]
Не глобальні новини, а лише що нового на сайті.
Наше опитування
Інтернет - це
Загалом відповідей: 53
Звідки заходять?
Погода у Львові
Погода в Львові » Україна
Соціальні
Головна » 2010 » Листопад » 26 » Величезні космічні кораблі летять до Землі
23:11:01
Величезні космічні кораблі летять до Землі
Величезні космічні кораблі летять до Землі. Цю новину поширило керівництво SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence). SETI є науковим некомерційним проектом з пошуку позаземних цивілізацій.

Як повідомляється керівництвом SETI, для своїх спостережень науковцями були задіяні деякі з антен, які призначені для обробки сигналів і виняткового використання військово-морським флотом Сполучених Штатів.

Внаслідок отриманих даних, кілька дуже великих об'єктів швидко наближаються до Землі. SETI пропонує кожному бажаючому самому у цьому переконатися (для цього необхідно зайти на карту космосу і переглянути зображення (введіть координати (вказані нижче) і збільшіть курсором на - / + зліва). Координати гігантських НЛО, що наближаються до Землі:

19 25 12 -89 46 03 - перший великий об'єкт

16 19 35 -88 43 10 - циліндричний об'єкт

02 26 39 -89 43 13 - у вигляді кругу).


Дослідники SETI поширили з цього приводу також і деякі коментарі: "Ці об'єкти відомі протягом деякого часу, і вони реальні. NАSA не хоче оприлюднювати їх і допустити до очей громадськості. Ці інопланетні кораблі рухаються до Землі і в Уряді знають про це!".

"Я був на зв'язку з моїми колишніми колегами в SETI. Вони повідомили мені, що це, безумовно, інопланетні кораблі, вони перебувають у контакті з ними за допомогою HAARP (HAARP (англ.High Frequency Active Auroral Research Program - програма високочастотних активних авроральних досліджень) - американський науково-дослідний проект з вивчення полярних сяйв. Проект запущений навесні 1997 року, в Гакон, штат Аляска. Проект фігурує в численних теоріях змови, в тому числі які стверджують, що HAARP є геофізичним або іоносферних зброєю) Об'єкти зараз перебувають у сузір'ї BS2-47 +.06 - Обама збирається використовувати це як свого виправдання встановлення диктаторської влади і створення Єдиного Світового Уряду. Коли вони будуть так близько, як Марс, всі будуть знати, що вони є - це буде регулярною темою в ЗМІ і буде використано для нагнітання суспільної істерії."

Звичайно, що подібні коментарі і припущення також мають право на існування, хоча, пам'ятаєте, як в 1938 році по радіо прозвучало інсценування роману Герберта Джорджа Уеллса "Війна світів" і як тоді ця новина спровокувала масову паніку, яка спричинила і людські смерті.

А щодо заяв дослідників SETI, якщо це не їх хвора уява, давайте - поживемо і побачимо. Ми будемо стежити за розвитком подій і відстежувати наближення об'єкта.
Категорія: Світ | Переглядів: 1626 | Додав: leon61
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Translate
Пошук
Ваша інформація
IP
Статистика
Інформація
Copyright LeoN61 © 2019